+1
Pošalji prijatelju

Tehnolog razvoja - informatičar (m/ž)

Pazin

Rok prijave:

  • EURO TIM društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i trgovinu
  • Adresa: Trviž 6a, Pazin
  • Web: http://www.eurotim.com.hr

Euro Tim d.o.o. je vodeća tvrtka u proizvodnji i veleprodaji aluminijskih grilja i okova za grilje na hrvatskom tržištu. Zahvaljujući profesionalnom pristupu i kvaliteti svojih proizvoda, tvrtka je do danas napredovala u svim područjima poslovanja: povećala je proizvodnju, zabilježila značajan rast prihoda i broja zaposlenih te proširila svoje poslovanje na područje cijele EU.

Zbog povećanja obujma poslovanja tražimo više djelatnika za stalni radni odnos. Iskoristite ovu priliku i pridružite nam se . Tražimo osobe koje su spremne da svojim zalaganjem doprinesu ostvarivanju izazovnih poslovnih rezultata, na poziciji:

OPIS POSLA

  • Planiranje i osmišljavanje novih proizvoda
  • Unapređenje postojećih proizvoda u skladu s planovima razvoja kategorija
  • Izrada kataloških detalja i nacrta za potrebe proizvodnje i prodaje
  • Održavanje i servisiranje informatičke opreme
  • Sklonost praktičnom rješavanju problema
  • Odgovornost, preciznost
  • Izuzetna organiziranost i ustrajnost
  • Kooperativnost – timski rad

UVJETI

  • Dobro poznavanje CAD programa
  • Dobro poznavanje informatičke opreme (hardvera i softvera)
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Odgovornost i posvećenost poslu
  • Profesionalni pristup poslu

ŠTO NUDIMO

  • Zaposlenje na neodređeno
  • Rad u prijateljskoj i poticajnoj sredini
  • Redovita i primjerena primanja
  • Mogućnost napredovanja
  • Za kandidate izvan Istre nudimo smještaj

Prijavite se putem linka za prijavu do 25.04.2017..

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.