+1
Pošalji prijatelju

Sales Manager / Key Account Manager (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Siemens Convergence Creators d.o.o.
  • Adresa: Heinzelova 70/a, 10 000 Zagreb

Siemens Convergence Creators globalni je ponuđač inovativnih ICT proizvoda, rješenja i servisa u području komunikacija i multimedije. Zahvaljujući dugogodišnjoj ekspertizi u vođenju kompleksnih internacionalnih projekata u različitim industrijama na području komunikacija, dokazali smo se kao pouzdani poslovni partner klijentima u više od 70 zemalja svijeta.

Naši kupci i partneri su vodeće svjetske tvrtke, proizvođači telekomunikacijske opreme, pružatelji komunikacijskih usluga, izdavačke i medijske tvrtke, javna uprava, pružatelji infrastrukturnih usluga, svemirske agencije i satelitski operateri.

U Hrvatskoj uspješno poslujemo od 1995. godine kao dio lokalne Siemensove kompanije, a od početka 2013. godine smo samostalna kompanija u okviru globalnog Siemensovog koncerna s gotovo 200 stručnjaka na lokacijama u Osijeku, Zagrebu i Splitu.

Opis posla

Koje su moje odgovornosti?

- odgovornost za prodajne aktivnosti s visokim prodajnim potencijalom i kompleksne proizvode, rješenja i usluge
- postizanje ciljeva prodaje koji su predefinirani poslovnom strategijom za kupce na području Hrvatske i jugoistočne Europe (Srbija, Crna Gora, Bosna i Hercegovina, Makedonija, Bugarska, Albanija, Grčka, Turska)
- analiza i obrada relevantnog tržišta s ciljem izgradnje prodajne mreže
- razvoj i održavanje odnosa s kupcima, prepoznavanje specifičnih potreba kupca
- prezentacija proizvoda i usluga
- vođenje pregovora s kupcima
- priprema tehničkih aspekata ponude
- suradnja u projektima

Uvjeti

Što je potrebno kako bi se kvalificirao za ovo radno mjesto?

- izvrsno poznavanje relevantne industrije, tržišta i konkurencije kao i njihovih temeljnih procesa, pokretača, izazova i predvidivih budućih trendova
- izgrađena mreža kontakata u relevantnoj industriji i tržištima
- poznavanje procesa poslovnog planiranja i razvoja
- razvijene prezentacijske, prodajne i pregovaračke vještine
- dobro poznavanje komercijalnih metoda, alata i procesa
- osnovno poznavanje marketinških alata
- osnove ugovornog prava
- 5-10 g. radnog iskustva u prodaji/vođenju ključnih kupaca
- sklonost timskom radu
- sposobnost izgradnje interne i eksterne mreže kontakata
- napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Što još trebam znati?

U Siemens Convergence Creators smo posvećeni kvaliteti, inovativnosti i odgovornosti. Razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine, inicijativnost, sposobnost izgradnje mreže kontakata, iskustvo rada u međunarodnim timovima s ljudima različitih kultura kao i vještine izgradnje tima i motiviranja zaposlenika doprinose vašoj konkurentnosti na ovom natječaju.

Molimo Vas da Vašu prijavu sa životopisom na hrvatskom i engleskom jeziku dostavite do 05.05.2017.

Potrebne godine iskustva:

5-10

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

Nudimo Vam mogućnost školovanja i stručnog razvoja, rad u međunarodnim timovima kao i primanja i mogućnost napredovanja u skladu s iskazanim rezultatima

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.