+1
Pošalji prijatelju

Građevinski inženjer / Arhitekt (m/ž)

Poreč

Rok prijave:

Opis posla

Mi smo internacionalna tvrtka koja se bavi poslovanjem nekretninama. Za potporu našem timu tražimo:

Građevinski inženjer dig / mag. Ing .(m/ž) / Arhitekt dia /mag. Ing. (m/ž)

za izuzetno dinamičan i interesantan posao na realizaciji, koordinaciji i razvoju građevinskih projekta u oblasti poslovanja nekretninama.

Opis posla:
- suradnja na vođenju i koordinaciji projekata
- kontrola gradilišta i suradnja kod nadzora
- prodaja nekretnina
- održavanje i kontrola postojećih objekata

Uvjeti

Uvjeti koje tražimo:
- min. 2-3 godine iskustva
- izvrsno poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu
- solidno poznavanje engleskog jezika
- velika fleksibilnost i pozitivan odnos prema klijentima
- usmjerenost na rezultate
- prednost položen stručni ispit
- volja za učenjem i prodavanjem nekretnina
- pozvananje AutoCad-a
- vozačka dozvola
- komunikativan, pozitivan i poduzetan duh

Zamolbe i detaljni životois molimo slati u PDF-u putem linka na prijavu.
Veselimo se Vašoj prijavi !!

B.M. – Projekt d.o.o.; Rovinjska 2; 52440 Poreč,
www.bm-projekt.com ; www.istrien-steinhaus.de

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2-3

Jezici:

Njemački (izvrsno), Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.