+1
Pošalji prijatelju

Optometrist / optičar (m/ž)

Zagreb, Split, Rijeka, Zadar

Rok prijave:

  • Optotim d.o.o.

Opis posla

Optotim d.o.o., suvremena optička i oftalmološka tvrtka s poliklinikom traži nove snage za svoj tim:

Optometrist / optičar (m/ž).

Opis posla:
- svakodnevni kontakti s pacijentima i ostalim klijentima
- prodaja dioptrijskih naočala, kontaktnih leća, sunčanih naočala i odgovarajuće opreme
- izrada dioptrijskih naočala
- informiranje kupaca o gore navedenim proizvodima
- manji popravci na dioptrijskim i sunčanim naočalama

Zapošljavamo više osoba (m/ž) za svaku lokaciju: Zagreb, Split, Rijeka i Zadar.

Uvjeti

- optometrist ili optičar s radnim iskustvom od najmanje 1 godine u optici
- iskustvo u prodaji dioptrijskih naočala, kontaktnih leća, sunčanih naočala
- iskustvo u izradi dioptrijskih naočala te manjih popravaka dioptrijskih i sunčanih naočala
- izražena preciznost i dobro razvijene komunikacijske vještine u radu s ljudima i savjetovanju klijenata, sklonost radu u timu, fleksibilnost, strast prema prodaji
- odgovornost i želja za usvajanjem novih znanja i vještina
- dobra informatička pismenost (MS Office)
- poznavanje stranih jezika - u govoru

Prednost imaju kandidati s iskustvom i poznavanjem stranih jezika.

Prijave sa životopisom, diplomom i radnim iskustvom molimo pošaljite najkasnije do 30.04.2017. putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

1

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Kandidatima nudimo vrhunsko radno mjesto s odličnim redovnim primanjima, rad u dinamičnom okruženju, mogućnost usavršavanja na profesionalnom polju, stručnu edukaciju, te mogućnost povećanja zarade ovisno o ostvarenim rezultatima.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Prosječna plaća u kategoriji
Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.