+1
Pošalji prijatelju

Stručnjak zaštite na radu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Inditex

What do you do
that no one else does?

Inditex (Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti, Zara Home i Oysho) je vodeća modna grupacija s više od 7000 trgovina u 91 zemlji.

Za naše sjedište u Zagrebu tražimo osobu na poziciji:

STRUČNJAK ZAŠTITE NA RADU (m/ž)

Stručnjak zaštite na radu unutar odjela ljudskih resursa upravlja svim poslovima zaštite na radu. Osigurava učinkovitu zaštitu na radu prilagođenu važećoj legislativi, vodeći računa o pravilnoj provedbi i redovitom ažuriranju. Bavi se procjenom rizika radnih mjesta i savjetuje u skladu sa procjenom.

Tražimo odgovorne profesionalce, motivirane i zaljubljene u modu, te odlične u komunikaciji s kupcima.

OPIS POSLA
Organizacija i nadzor sustava upravljanja zaštitom na radu, Praćenje i provođenje zakonskih propisa i korporativnih pravila iz područja zaštite na radu, te osiguranje i nadzor njihove provedbe,

Prikupljanje i analiziranje podataka u vezi s ozljedama na radu,
Izrada procedura i radnih uputa te nadzor provedbe izdanih radnih uputa i procedura,
Osposobljavanje i redovito informiranje djelatnika,
Suradnja s tijelima nadležnima za poslove inspekcije zaštite na radu, Hrvatskim zavodom za zaštitu zdravlja i sigurnosti na radu, specijalistom medicine rada te Zavodom za zaštitu od požara,
Suradnja s relevantnim odjelima unutar kompanije i suradnja s vanjskim suradnicima.

UVJETI
VSS te položen stručni ispit za stručnjaka zaštite na radu,
Snažan osjećaj za organizaciju i planiranje,
Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu,
Napredno poznavanje MS Office aplikacija,
Minimalno 3 godine radnog iskustva u struci.

Molimo da životopise sa priloženom fotografijom šaljete na engleskom jeziku.

Prosječna plaća u kategoriji
Sigurnost i zaštita iznosi 4.475,13 kuna.