+1
Pošalji prijatelju

Elektroinstalater / Električar (m/ž)

Kalinovica, Rakov Potok

Rok prijave:

  • Duplico d.o.o.
  • Adresa: Svetonedeljska cesta 18, Kalinovica, 10436 Rakov Potok
  • Web: http://www.duplico.hr

Tvrtka Duplico d.o.o. osnovana je 2002. godine. Danas, kao lideri u tehnološkim inovacijama, zapošljavamo 50 djelatnika i imamo širok spektar proizvoda i usluga koje nudimo tržištu, od kojih je većina bazirana na vlastitim inovativnim rješenjima.

Certificirani smo Siemens, PcVue, GE Intelligent Platforms, Neuberger i Kuka Robotics Solution Partneri, specijalizirani za implementacije rješenja u industrijskoj automatizaciji proizvodnih i komunalnih poduzeća, daljinski nadzor i upravljanje komunalnom infrastrukturom, montažu sustava automatskog vođenja procesa parnih i toplovodnih kotlova u kotlovnicama u zemlji i inozemstvu, upravljanje i nadzor nad korištenjem obnovljivih izvora energije (plin, voda i sl.) i robotiku.

U Hrvatskoj i inozemstvu, u sklopu farmaceutske, prehrambene i naftne industrije projektiramo i izvodimo elektroinstalacije energetike, tehnologije i netehnologije, vatrodojave, plinodojave i kontrole pristupa, sustave nadzora i upravljanja u energetici i zgradarstvu, kao i nad telemetrijskim stanicama, programiramo SCADA software i izrađujemo energetske upravljačke elektroormare.

Opis posla

Traži se elektroinstalater / električar (m/ž) - više izvršitelja.

Posao uključuje:
- izvođenje elektroinstalacija jake i slabe struje
- izradu elektroormara
- spajanje i održavanje elektroopreme
- povlačenje kablova

Uvjeti

Obavezni uvjeti:
- SSS elektro struke - elektromonter, elektrotehničar, elektroinstalater i sl.
- minimalno 5 godina radnog iskustva u struci

Ostali uvjeti:
- iskustvo pri izvođenju elektroinstalacija jake i slabe struje, izradi elektroormara, spajanju elektroopreme, povlačenju kablova
- samostalnost u donošenju odluka i stručna znanja
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

VKV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

5

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Internet

Što nudimo

- stalni radni odnos
- redovita primanja (osnovica za plaću od 5.000,00 do 7.000,00 kn)
- plaćeni prekovremeni sati
- terenski dodatak
- službeni mobitel
- mogućnost školovanja za specijalistička znanja iz protueksplozijske zaštite, ispitivača mjera zaštite na električnim mrežama i instalacijama i drugo po potrebi
- rad u stimulativnom, prijateljskom i dinamičnom okruženju

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.