+1

Djelatnik u odjelu pomorskog prijevoza / Ocean Freight Specialist (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • MANŠPED d.o.o.
  • Adresa: Robni Terminali Manšped, Kukuljanovo 387, 51223 Kukuljanovo

Manšped je među vodećim pružateljima logističkih usluga u jugoistočnoj Europi. Sa konstantnim ulaganjima u logističke kapacitete, Manšped se pozicionirao među vodeće logističare sa vlastitim kapacitetima u vidu vlastitog voznog parka za domaći i međunarodni cestovni prijevoz, carinskog skladišta, skladišno-distribucijske mreže, kontejnerskog terminala, pomorske agencije i otpremničkog ureda za carinsko zastupanje.

Uz neprekidan investicijski ciklus, posebnu pozornost pridajemo edukaciji i profesionalnom razvoju naših djelatnika. Kao rezultat uspješnog poslovanja i konstantnog rasta našeg udjela na regionalnom tržištu logističkih usluga, pozivamo Vas da se priključite našem teamu.

Opis posla

- rad u timu i koordinacija sa ostalim odjelima
- konstantna skrb o kupcima
- komunikacija sa domaćim i inozemnim dobavljačima
- organizacija pomorskog prijevoza od bookinga do isporuke tereta
- izrada kalkulacija i slanje ponuda kupcima
- koordinacija sa agentima brodara u lukama iskrcaja/ukrcaja
- organizacija intermodalnog kontejnerskog prijevoza
- izvještavanje voditelju odjela

Uvjeti

- iskustvo u organizaciji pomorskog prijevoza
- iskustvo u organizaciji intermodalnog kontejnerskog prijevoza
- odgovoran pristup radu u timu
- istaklnute komunikacijske vještine
- odlično poznavanje engleskog jezika i stručne terminologije

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

Nudimo Vam:
- stimulativan posao u dinamičnom okruženju
- izazovan posao u rastućoj organizaciji
- ulaganje u edukaciju i profesionalne vještine
- stabilno radno mjesto u uspješnom poduzeću
- stimulativan sustav nagrađivanja
- službeni mobitel
- edukacija

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.