+1
Pošalji prijatelju

Radnik za održavanje tepiha (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • SALESIANER MIETTEX LOTOS d.o.o. Industrijska praonica rublja
  • Adresa: Radnička cesta 169, 10000 Zagreb
  • Telefon: 01 2450 621 ; 091 2415 336
  • Web: http://www.salesianer.hr

SALESIANER MIETTEX Lotos d.o.o. je tvrtka osnovana 1916. godine, kao tradicionalno austrijsko poduzeće koje je sve do danas ostalo u obiteljskom vlasništvu. Razvijajući se od jednostavne praonice, poduzeće je doseglo vodeću poziciju na tržištu u području pružanja usluga najma tekstila u Austriji, Hrvatskoj, Poljskoj, Mađarskoj, Rumunjskoj, Slovačkoj, Češkoj, Sloveniji i Srbiji.

Osnovna djelatnost je pružanje usluga najma i pranja svih vrsta tekstila. Pruža kompletan program usluga vezan uz opskrbu tekstilom, što obuhvaća nabavu, zalihe, skladištenje, održavanje, higijenski besprijekorno pranje i točnu isporuku, dakle sveobuhvatnu logistiku.

Opis posla

- rukovanje i održavanje tepiha
- preuzimanje prljavih tepiha
- stavljanje prljavih tepiha u stroj za pranje
- provjera čistoće tepiha
- transport čistih tepiha u skladište

Uvjeti

- sposobnost rada u timu
- marljivost
- ustrajnost u obavljanju rutinskih poslova
- visoki kriteriji za higijenu i čistoću
- dobra fizička sprema

Od radnika se prvenstveno očekuje da bude marljiv, brine o čistoći tepiha i da savjesno i odgovorno upravlja strojem za pranje tepiha.

Stručna sprema:

NKV

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prosječna plaća u kategoriji
Ostalo iznosi 3.142,76 kuna.