+1
Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Vodice, Murter, Tisno, Šibenik, Tribunj

Rok prijave:

  • MOĆAN PRODUCT d.o.o.
  • Adresa: Gustava Krkleca 5, 10090 Zagreb

Opis posla

- prodaja pekarskih proizvoda
- pečenje dijela proizvoda
- izrada sendviča
- suradnja s kolegama na dnevnom izvršenju svih zadataka u poslovnici
- svakodnevna komunikacija s kupcima i posluživanje kupaca
- informiranje kupaca o proizvodima
- rad na blagajni
- briga o izloženosti i prezentaciji proizvoda

Uvjeti

- komunikativnost i spremnost na timski rad

Stručna sprema:

PKV, KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- osiguravamo i plaćamo smještaj za zaposlenike koji dolaze iz drugih županija
- rad u smjenama s mogućnošću dogovora s voditeljem maloprodaja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Šibensko-kninska

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.