+1

Voditelj prodaje regulacijske armature u procesnoj industriji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Eco consult d.o.o.
  • Adresa: Radnička cesta 34a, 10000 Zagreb

Eco consult d.o.o. već 25 godina u Hrvatskoj i inozemstvu nudi rješenja na području procesne industrije, energetike, energetske učinkovitosti te korištenja obnovljivih izvora energije. Dugogodišnji smo ekskluzivni partner vodećeg svjetskog proizvođača regulacijskih i on/off ventila, Metso korporacije iz Finske čija inovativna rješenja uspješno implementiramo industrijskim postrojenjima u Hrvatskoj i inozemstvu. Specijalizirani smo za projektiranje, gradnju i upravljanje sustavima automatskih procesa parnih kotlova, toplovodnih kotlova i kogeneracijskih postrojenja te kontinuirano provodimo istraživanja s ciljem razvoja visokoučinkovitih rješenja.

Opis posla

Zbog razvoja poslovanja i novih projekata, tražimo kandidate za sljedeće radno mjesto:

Voditelj prodaje regulacijske armature u procesnoj industriji (m/ž, Zagreb, jedan izvršitelj).

Osnovni radni zadaci:
- samostalno vođenje prodaje regulacijske armature u procesnoj indstriji u RH i inozemstvu
- cjelovito upravljanje prodajnim procesom
- upravljanje poslovnim odnosom sa svim dionicima prodajnog procesa
- upravljanje cjelokupnom prodajnom dokumentacijom
- izrada proračuna i praćenje novčanog tijeka prodajnih projekata
- praćenje i izvještavanje o prodajnim aktivnostima
- praćenje i istraživanje tržišta prodaje i nabave regulacijske armature u energetici i procesnoj industriji
- kontinuirana edukacija o prodajnom asortimanu i mogućnostima daljnjeg razvoja poslovanja

Uvjeti

- VSS (strojarskog ili elektrotehničkog smjera)
- minimalno 5 godina radnog iskustva samostalnog upravljanja u sektoru energetike ili procesne industrije
- izrazita komunikativnost, multidiscipliniranost, analitičke, prezentacijske i pregovaračke kompetencije
- razvijene vještine planiranja i organizacije rada
- izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- aktivno znanje rada na računalu (MS Office, MS Project, AutoCad)
- vozačka dozvola B kategorije
- spremnost na putovanja i rad na terenu

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Prosječna plaća u kategoriji
Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.