+1

Voditelj pogona za proizvodnju električne i toplinske energije na drvnu biomasu (m/ž)

Benkovac, Grubišino Polje, Županja

Rok prijave:

  • Eco consult d.o.o.
  • Adresa: Radnička cesta 34a, 10000 Zagreb

Eco consult d.o.o. već 25 godina u Hrvatskoj i inozemstvu nudi rješenja na području procesne industrije, energetike, energetske učinkovitosti te korištenja obnovljivih izvora energije. Dugogodišnji smo ekskluzivni partner vodećeg svjetskog proizvođača regulacijskih i on/off ventila, Metso korporacije iz Finske čija inovativna rješenja uspješno implementiramo industrijskim postrojenjima u Hrvatskoj i inozemstvu. Specijalizirani smo za projektiranje, gradnju i upravljanje sustavima automatskih procesa parnih kotlova, toplovodnih kotlova i kogeneracijskih postrojenja te kontinuirano provodimo istraživanja s ciljem razvoja visokoučinkovitih rješenja.

Opis posla

Zbog razvoja poslovanja i novih projekata, tražimo kandidate za sljedeće radno mjesto:

Voditelj pogona za proizvodnju električne i toplinske energije na drvnu biomasu (m/ž – Benkovac, Grubišino Polje, Županja, više izvršitelja).

Osnovni radni zadaci:
- samostalno vođenje pogona za proizvodnju električne i toplinske energije na drvnu biomasu
- cjelovito upravljanje svim poslovnim procesima rada i zaposlenicima pogona
- upravljanje organizacijom upravljanja i održavanja pogona
- upravljanje poslovnim odnosom s dobavljačima i kupcima
- izrada i praćenje plana proizvodnje, održavanja, nabave, distribucije te cjelokupnog poslovnog plana i novčanog tijeka pogona
- kontinuirana edukacija i razvoj poslovanja

Uvjeti

- VŠS ili VSS (strojarskog ili elektrotehničkog smjera)
- položen stručni ispit za obavljanje poslova voditelja pogona obnovljivih izvora energije
- 5 godina radnog iskustva na poslovima proizvodnje, prijenosa ili distribucije električne i/ili toplinske energije
- razvijene organizacijske sposobnosti te samostalnost i proaktivnost u radu
- razvijene vještine planiranja i organizacije rada
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- aktivno znanje rada na računalu (MS Office, MS Project, AutoCad)
- iskustvo u radu na SCADA sustavima
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Prosječna plaća u kategoriji
Management iznosi 6.250,00 kuna.