+1
Pošalji prijatelju

Administrator i programer baze podataka (m/ž)

Solin

Rok prijave:

AD PLASTIK multinacionalna je kompanija s tridesetogodišnjom tradicijom u proizvodnji komponenti za automobilsku industriju. Autoindustrija vrlo je specifična i dinamična te zahtjeva kontinuirano praćenje trendova, razvoj proizvoda i edukaciju. Najveći smo proizvođač automobilskih
komponenti u Hrvatskoj, a naša vizija je biti tržišni lider u Istočnoj Europi.

Prijavite se i budite dijelom moderne, uspješne i inovativne kompanije koja potiče kreativnost i učinkovitost.

Dobrodošli u AD Plastik tim!

ADMINISTRATOR I PROGRAMER BAZE PODATAKA (m/ž)

Mjesto rada: Solin

Opis radnog mjesta

  • Projektiranje, razvoj, implementacija i održavanje baza podataka
  • Kreiranje i testiranje sigurnosnih kopija
  • Nadzor nad sustavom i automatiziranim procesima
  • Planiranje i održavanje sustava sigurnosti (kontrola pristupa podacima)
  • Praćenje i poboljšanje performansi sustava
  • Testiranje i implementacija ažuriranja i novih programa
  • Instalacija, nadogradnja i održavanje SQL servera
  • Optimizacija postojećih i novih procesa
  • Izrada rekonstrukcije indexa i statistika
  • Programiranje procedura i funkcija u TSQL-u
  • Definiranje i implementiranje ER modela baze podataka

Uvjeti

  • VSS ili VŠS tehničkog usmjerenja (FESB, FER, FOI, TVZ, VST, VSITE ili srodni teh. fakultet)
  • Poželjne dvije godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Napredno poznavanje MS SQL 2012, 2014, 2016 te prednost posjedovanju certifikata
  • Napredno poznavanje TSQL
  • Napredno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Poželjno poznavanje .NET tehnologija (C#, ASP.Net web API, Win App)
  • Poželjno poznavanje Angular, JavaScript, TypeScript, JQuery
  • Vozačka dozvola B kategorije

Vještine

  • Odgovornost, savjesnost i temeljitost
  • Komunikativnost
  • Spremnost na samostalan i rad u timu
  • Volja za kontinuiranim učenjem i napredovanjem

Volite timski rad i ostvarivanje zajedničkih ciljeva?
Želite napredovati i dokazivati se na poslu?
Inovativni ste i proaktivni?

Priložite svoj CV i pošaljite prijavu putem linka najkasnije 29.05.2017.

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.