+1
Pošalji prijatelju

Zamjenik voditelja tima (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

  • TAKKO FASHION CROATIA d.o.o.
  • Adresa: Radnička cesta 39, 10 000 Zagreb

Takko Fashion Croatia d.o.o. kao brzorastuća tvrtka na području maloprodaje u stalnoj je potrazi za kvalitetnim i motiviranim zaposlenicima jer su oni osnova našeg uspjeha.

Ovim putem pozivamo odgovorne, motivirane, pouzdane i ciljevima orijentirane kandidate koji su spremni na nove izazove i daljnji razvoj karijere da nam se pridruže na radnom mjestu:

Zamjenik voditelja tima (m/ž).

Opis posla

Opis zadataka i odgovornosti:
- sudjelovanje u organizaciji poslovanja prodajnog mjesta
- zaprimanje naručene robe
- označavanje i slaganje robe
- u odsustvu voditelja vođenje brige oko pologa novca
- u odsustvu voditelja vođenje evidencije radnog vremena zaposlenih
- ostali trgovački poslovi

Uvjeti

Potrebno iskustvo i kvalifikacije:
- završeno obrazovanje: SSS trgovačkog, komercijalnog ili ekonomskog smjera
- radno iskustvo najmanje 2 godine na sličnim poslovima
- poznavanje engleskog jezika u pismu i govoru
- dobro poznavanje MS Office paketa (naročito Excel, Outlook)

Vaš profil:
- sposobnost lakog i učinkovitog usmenog komuniciranja, kako sa kupcima tako i sa ostalim članovima tima
- visoka razina odgovornosti, taktičnosti, ljubaznosti i strpljenja
- organiziranost, fleksibilnost, spremnost na dodatno učenje i usavršavanje

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Excel, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Dubrovačko-neretvanska

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.