+1
Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

  • TAKKO FASHION CROATIA d.o.o.
  • Adresa: Radnička cesta 39, 10 000 Zagreb

Takko Fashion Croatia d.o.o. kao brzorastuća tvrtka na području maloprodaje u stalnoj je potrazi za kvalitetnim i motiviranim zaposlenicima jer su oni osnova našeg uspjeha.

Ovim putem pozivamo odgovorne, motivirane, pouzdane i ciljevima orijentirane kandidate koji su spremni na nove izazove i daljnji razvoj karijere da nam se pridruže na radnom mjestu:

Prodavač (m/ž).

Opis posla

Opis zadataka i odgovornosti:
- označavanje i slaganje robe
- pripremni poslovi za sniženja i akcije
- komunikacija s kupcima (active selling)
- rad na blagajni
- održavanje čistoće u poslovnici
- ostali trgovački poslovi

Uvjeti

Potrebno iskustvo i kvalifikacije:
- završeno obrazovanje: SSS, poželjno trgovačkog smjera
- radno iskustvo: najmanje 1 godina na sličnim poslovima
- poznavanje engleskog jezika

Vaš profil:
- sposobnost lakog usmenog komuniciranja, kako sa kupcima tako i sa ostalim članovima tima
- visoka razina, ljubaznosti i strpljenja
- odgovornost, fleksibilnost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Dubrovačko-neretvanska

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.