+1

Nacionalni voditelj ključnih kupaca - National Key Account Manager (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • VM2 d.o.o.
  • Adresa: Rudeška cesta 14, 10 010 Zagreb

Tvrtka VM2 d.o.o. zbog proširenja poslovanja i potrebe daljnjeg razvoja poziva sve odgovorne, entuzijastične, motivirane, pouzdane i ciljevima orijentirane kandidate da nam se pridruže na sljedećem radnom mjestu:

Opis posla:

  • Komercijalno vođenje ključnih kupaca, koordinacija i nadziranje prodaje (profitablino ugovaranje i upravljanje kupcima) na nacionalnoj razini
  • priprema godišnjih poslovnih planova i proračuna za ključne kupce sukladno strategiji tvrtke
  • pregovaranje o ulistanju artikala i detaljno razrađivanje budgeta podrške za svakog od ključnih kupaca
  • planiranje širenja prodajnog asortimana, otvaranje novih kupaca i kanala prodaje sukladno strategiji poduzeća
  • razvoj strategije proširivanja brandova i asortimana po kupcima
  • razvijanje i održavanje visoko kvalitetnih odnosa s ključnim kupcima, ino-dobavljačem i vlastitom prodajnom organizacijom unutar kompanije
  • definiranje, praćenje, analiziranje i predviđanje ključnih trendova u razvoju tržišta i potreba velikih ključnih kupaca
  • pružanje podrške vlastitoj prodajnoj organizaciji, prodajnim timovima i unapređivačima prodaje pri izgradnji i učvršćivanju pozicije brendova na tržištu

Od vas očekujemo:

  • VSS/VŠS ekonomskog smjera
  • najmanje 3 godine radnog iskustva u sektoru
  • najmanje 2 godine radnog iskustva na oglašenoj poziciji
  • iskustvo na poslovima prodaje robe široke potrošnje (FMCG)
  • razvoj poslovnog odnosa sa ključnim kupcima
  • planiranje, praćenje i analiziranje prodaje i prodajnih rezultata
  • organiziranje prodajnih/promotivnih aktivnost
  • izrazite komunikacijske i organizacijske vještine
  • vrlo organizirana osoba, spremna na daljnje učenje i razvijanje poslovanja tvrtke
  • znanje engleskog jezika
  • aktivno korištenje osobnim računalom (MS Office)
  • vozačka dozvola B kategorije

Nudimo stalni radni odnos uz obavezan probni rok, stimulativne uvjete rada u dinamičnom timu te mogućnost profesionalnog razvoja.

Ukoliko se prepoznajete u gore navedenom ili želite da se Vaša karijera razvija u ovome pravcu, javite se životopisom i molbom putem linka za prijavu.

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.