+1

Mlađi stručni suradnik za aplikativnu podršku i poslovnu inteligenciju (m/ž)

Vukovar

Rok prijave:

  • Prvo plinarsko društvo – informacijski sustavi d.o.o.
  • Adresa: Alojzija Stepinca 27, 32 000 Vukovar

Energia naturalis je hrvatska investicijska holding kompanija koja djeluje na tržištima tradicionalnih energenata i energije proizvedene iz obnovljivih izvora. U našem poslovanju težimo biti generator znanja, kreativnosti i razvoja, te kroz izvrsnost u svakom segmentu našega djelovanja potičemo inovacije i korištenje čistih izvora energije.

Naša snaga su naši zaposlenici koje ohrabrujemo da kroz razvoj i razmišljanje izvan okvira doprinose boljitku i rješavanju problema koji se ponekad čine nerješivi. Kroz odgovorno poslovanje prema okolišu i partnerima promičemo vrijednosti kojima se svakodnevno vodimo – stvaranje sigurnijeg, jednostavnijeg i kvalitetnijeg života u svim područjima našega djelovanja, jer samo odgovornim djelovanjem stvaramo temelje za održivo, sigurno i pametno sutra.

PPD – informacijski sustavi d.o.o. dio je Energia naturalis grupe i pruža usluge izgradnje i podrške sustava iz domene informacijskih i komunikacijskih tehnologija s posebnim naglaskom na područja infrastrukturnih usluga, implementacije third-party poslovnih aplikativnih rješenja te razvoja vlastitih programskih rješenja.

Naša politika zapošljavanja i odnosa prema zaposlenicima počiva na principima izgradnje dinamičnih timova, ali i poticanja individualnih kvaliteta zaposlenika.

Okupili smo mlad, propulzivan, visokoobrazovan i visoko motiviran tim kojem želimo da se pridružite na poziciji:

Mlađi stručni suradnik za aplikativnu podršku i poslovnu inteligenciju (m/ž) - Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa - Vukovar

Kliknite i prijavite se
UVJETI
  • VŠS ili VSS iz područja elektrotehnike, informatike te matematike ili ekonomije informatičkih usmjerenja
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Poznavanje rada u Windows okruženju
  • Poznavanje rada s bazama podataka i (T-)SQL jezika
  • Dobro poznavanje rada u Microsoft Office alatima, s posebnim naglaskom na Excel
  • Izražene analitičke vještine i vještine logičkog zaključivanja

DODATNO SE VREDNUJE
  • Poznavanje rada ERP sustava i standardnih poslovnih procesa
  • Poznavanje koncepta ETL procesa
  • Poznavanje koncepata Data Warehouse, Business Intelligence, Big Data

OPIS POSLOVA
  • Podrška u korištenju uredskog softvera
  • Podrška korisnicima IT sustava u svakodnevnom radu
  • Podrška u korištenju poslovnih sustava
  • Povremena podrška udaljenim lokacijama
  • Vođenje dokumentacije i evidencija
  • Redovito praćenje novih tehnologija, inovacija i razvoja u svojoj domeni odgovornosti
  • Izrada i provjera poslovnih izvještaja
  • Organizacija prikupljanja podataka za potrebe poslovne analitike i izvještavanja

OD VAS OČEKUJEMO
  • Predanost i orijentiranost timu
  • Razvijene komunikacijske, analitičke i logičke vještine
  • Proaktivnost i orijentiranost rezultatima
  • Sistematičnost u radu
  • Spremnost na učenje i kontinuirani razvoj
  • Spremnost na povremena putovanja

Osoba se može primiti na stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa ako:
a) ima do navršenih 30 godina života,
b) je prijavljena u evidenciji nezaposlenih najmanje 30 dana i ima odgovarajući stupanj obrazovanja u zanimanju predviđenom za obavljanje poslova radnog mjesta za čije se obavljanje prima na stručno osposobljavanje,
c) bez obzira na razdoblje ukupno evidentiranog staža u mirovinskom osiguranju, nema više od 12 mjeseci staža u stečenoj kvalifikaciji, odnosno evidentiranog staža ostvarenog po toj osnovi kod tuzemnog ili inozemnog nositelja obveznog mirovinskog osiguranja

NUDIMO
  • Usavršavanje u poslovima aplikativne podrške i poslovne inteligencije
  • Zanimljiv i dinamičan posao u motivirajućem poslovnom okruženju
  • Edukaciju i razvoj vještina
  • Profesionalnu radnu okolinu

Prijave traju do 29.05.2017.

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.