+1
Pošalji prijatelju

Zamjenik direktora Sektora informatičke tehnologije (m/ž)

Split

Rok prijave:

Imex banka d.d. posluje s najvećim privrednim subjektima u zemlji kao i s manjim tvrtkama, obrtima i građanima, kojima nudimo spektar svih financijskih proizvoda i usluga.

Banka je već godinama rangirana u sam vrh najefikasnijih banaka u Hrvatskoj, a uz visoku efikasnost u poslovanju, posebnu brigu vodimo o brzini i kvaliteti usluge, uz naglašeno dobar odnos prema klijentima i uvijek prisutnu savjetodavnu ulogu Banke.

Banka danas zapošljava 140 djelatnika u 20 poslovnica i teži postati nacionalna banka s poslovnom mrežom u svim dijelovima zemlje. U tijeku je otvaranje brojnih poslovnica u cijeloj Hrvatskoj, čime želimo približiti pogodnosti naših proizvoda i usluga svim građanima, tvrtkama i obrtima, te opravdati povjerenje naših sadašnjih i budućih klijenata koji su u Imex banci prepoznali najbolju hrvatsku banku u hrvatskom vlasništvu.

Opis posla

- pomaže direktoru u organiziranju, rukovođenju i koordiniranju rada Sektora po svim procesima informacijskog sustava
- sudjeluje u osiguranju potrebnih uvjeta za rad, razvoj i održavanje informacijskog sustava
- sudjeluje u postavljanju organizacije informacijskog sustava
- sudjeluje ili vodi projekte
- pokreće inicijative u unapređenju postojećih funkcionalnosti informacijskog sustava, u uvođenju novih tehnoloških rješenja, unaprjeđenju sigurnosti informacijskog sustava
- obavlja poslove direktora u njegovoj odsutnosti uz njegovu suglasnost

Uvjeti

- VSS / VŠS informatičkog ili ekonomskog smjera
- 5 god. radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje engleskog jezika

Od kandidata se očekuje:
- sistematičnost u radu, analitičke sposobnosti, proaktivnost
- odgovornost i savjesnost u izvršavanju radnih zadataka
- sklonost timskom radu i spremnost na suradnju
- spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje

Za prijavu je potrebno je dostaviti:
- molbu
- životopis
- dokaz o stručnoj spremi (preslika)
- dokaz o radnom iskustvu (preslika)
- domovnicu ili osobnu iskaznica (preslika)

Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete pozivamo Vas da svoju molbu s životopisom dostavite putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke, Doktorat

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Radni odnos se zasniva na neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.