+1

Agent u pozivnom centru za prodaju usluga Hrvatskog Telekoma (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • LAZULI j.d.o.o. za trgovinu i usluge
  • Adresa: Nova cesta 1, 10000 Zagreb
  • Web: http://lazuli.hr

Tvrtka Lazuli komunikacije (Lazuli j.d.o.o) osnovana je u listopadu 2013. godine fokusirajući se na telekomunikacije I IT rješenja. Ulaskom RH u Europsku uniju, tvrtka je također usmjerila svoj rad na razvoj, provedbu i evaluaciju projekata za EU fondove. Partneri tvrtke su Hrvatski Telekom, Optima Telekom, Iskon, Hrvatski Crveni križ, UNDP Hrvatska.

Opis posla

Tražimo više izvršitelja/ica za radno mjesto;

Agent u pozivnom centru (m/ž).

Opis posla:
- kontaktiranje potencijalnih korisnika telefonom
- ugovaranje prodajnih paketa partnera s korisnicima online
- administrativni poslovi vezani uz vrstu posla

Uvjeti

- izražene komunikacijske i prezentacijske vještine
- pozitivan stav prema prodaji
- proaktivnost i entuzijazam
- želja za učenjem, usavršavanjem i napredovanjem

Stručna sprema:

NKV, PKV, KV, Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vještine:

Excel, Internet

Što nudimo

- redovita stimulativna primanja
- atraktivni tjedni bonusi
- profesionalnu edukaciju i mentorstvo
- rad u dinamičnoj, ugodnoj i stabilnoj radnoj okolini

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Studentski ugovor

Plaća:

Od 3000 do 7000 kn

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.