+1
Pošalji prijatelju

Digital Strategist / Director (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

Tražimo komunikativnu osobu sa iskustvom na području digitalnog planiranja i zakupa te digitalnih strategija unutar medijske agencije.

Opis posla:
- strateško planiranje i nadziranje digitalnih kampanja
- optimalizacija i analiza on line aktivnosti klijenata
- svakodnevna komunikacija sa digitalnim medijskim kućama
- svakodnevna komunikacija sa agencijskim klijentima
- vođenje i odgovornost za digitalni tim
- praćenje i implementacija novih digitalnih tehnologija i pristupa

Uvjeti

- VSS iz područja ekonomije, marketinga, digitalnog marketinga, komunikacija
- relevantno radno iskustvo na poslovima digitalnog planiranja i digitalnih strategija unutar medijske agencije
- iskustvo u radu i poznavanje alata Gemius Audience, Gemius Direct Effect, Dot Metrics
- iskustvo u radu i poznavanje alata Google Ad words, Google Analytics, Facebook Business Manager
- timski rad i dobre organizacijske vještine
- razvijen analitički pristup
- razumijevanje i poznavanje digitalnog tržišta u Hrvatskoj

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.