+1
Pošalji prijatelju

Zamjenik Izvršnog Šefa Kuhinje – Sous Chef (m/ž)

Savudrija

Rok prijave:

KEMPINSKI, najstarija europska hotelska grupacija koja vjeruje da su ljudski resursi glavni pokretač stvaranja vrijednosti te predano potiče multikulturalnost u upravljanju ljudima.

Živimo u skladu s našom vizijom „Sve je u ljudima“ s jedinstvenom kulturom slijedećih odrednica:
Integritet, otvorena komunikacija, poštovanje, kulturološka raznolikost, strast, težnja za savršenstvom, timski rad, inovativnost, kreativnost, razvoj postojećeg kadra.

Ako ste komunikativni, spretni, samostalni u radu, energični, pozitivni i poštujete kolektiv u kojem radite pridružite nam se!

Opis posla

- proizvodnja visoko kvalitetnih tanjura kako prezentacijski tako i izvrsnog okusa
- odgovornost da kuhinja djeluje pravodobno i ispunjava sve zahtjevane standarde
- rješavanje i preuzimanje kontrole za sve nastale poteškoće tijekom rada i obavještavanje o tome Izvršnog Šefa Kuhinje
- upravljanje i osposobljavanje kuhinjskog osoblja
- usmjeravanje, prepoznavanje i praćenje kuhinjskog osoblja
- poznavanje svih standardnih postupaka i propisa koji se odnose na pripremu,primanje,skladištenje i zbrinjavanje hrane
- optimizacija svih kuhinjskih procesa
- vođenje brige o troškovima rada
- vođenje brige o nabavi namirnica i njihovom skladištenju
- vođenje brige o hotelskoj imovini te poštivanje rada na siguran način kao i HACCAP-a
- motiviranje osoblja kako bi se osigurala bolja produktivnost odjela
- aktivno provođenje treninga na radu zbog poboljšanja učinkovitosti kolektiva i kvalitete
- održavanje radnog prostora urednim
- poštivanje hotelskih pravila i upozoravanje djelatnika koji to ne čine

Uvjeti

- iskustvo, kreativnost, komunikativnost, spretnost, samostalnost, samomotiviranost, proaktivnost, voditeljske vještine i poštivanje radnog kolektiva

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

Nudimo mjesečna primanja od najmanje 8.000,00 – 13.000,00 HRK neto odnosno po dogovoru. Mogućnost napredovanja, mogućnost treninga izvan sezone u Kempinski Hotelima izvan Hrvatske, edukacija prema Kempinski Standardima, besplatni smještaj u neposrednoj blizini hotela, radna uniforma.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Plaća:

Od 8000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Prosječna plaća u kategoriji
Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.