+1
Pošalji prijatelju

Vatrogasac na terenu (m/ž)

Slavonski Brod, Zagreb, Osijek, Karlovac, Varaždin, Sisak, Split, Rijeka

Rok prijave:

Opis posla

Tražimo više djelatnika na radnom mjestu Vatrogasac na terenu (m/ž) za preventivnu zaštitu od požara prilikom izvođenja radova.

Djelatnici će posao obavljati u podružnicama sljedećih gradova: Slavonski Brod, Zagreb, Osijek, Karlovac, Varaždin, Sisak, Split te će u dužem periodu raditi na terenu u Rijeci.

Zapošljavamo ljude iz cijele Hrvatske, ali isključivo za terenski rad u Rijeci.

Uvjeti

- SSS
- vatrogasni tehničar ili vatrogasac (sa svjedodžbom o završenim znanjima za vatrogasca)

Svi zainteresirani mogu se javiti na 051 335 771 ili 098 470 063 ili putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- za sve zaposlenike organizirana je kantina gdje se po povoljnim cijenama može pojesti obilan ručak
- izrazito stimulativna primanja koja iznose 7000 kuna neto za fond sati
- na terenu u Rijeci potpuno pokrivamo troškove smještaja
- radni odnos na neodređeno
- plaća po odrađenom satu rada
- mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 7000 kn

Prosječna plaća u kategoriji
Sigurnost i zaštita iznosi 4.475,13 kuna.