Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Kuhar (m/ž)

Mali Lošinj

Rok prijave:

  • Jadranka hoteli d.o.o. Mali Lošinj

Grupa Jadranka jedna je od vodećih turističkih poduzeća u Hrvatskoj koja ove godine slavi punih 70 godina uspješnog poslovanja u turističkoj i trgovačkoj djelatnosti. Radi se o otočnom poduzeću koje raspolaže hotelima isključivo kategorije 4* i 5*, kampovima i trgovinama, isključivo na otočju Lošinju i Cresu. Kao takvo, najveći je poslodavac na ovim destinacijama.

Grupa Jadranka je dobitnik brojnih međunarodnih priznanja i nagrada upravo u kategorijama izvrsnosti i inovativnosti, među kojim je važno istaknuti proglašenje trećim najboljim poslodavcem u kategoriji velikih tvrtki prema istraživanju „Najbolji poslodavac 2015.“.

ZAPOSLENICI – KLJUČ USPJEHA!

Ključ Jadrankina dugogodišnjeg poslovnog uspjeha je visoko educirano osoblje, kojemu se omogućuje rad u poticajnom okruženju, stjecanje iskustva u struci uz iskusne i stručne mentore i uključivanje u program nagrađivanja, kao i mogućnosti kontinuirane edukacije, specijaliziranih usavršavanja te nastavka formalnog obrazovanja i trajnog zaposlenja. Ključne vrijednosti koje Grupa Jadranka potiče kod svojih zaposlenika su izvrsnost, poštenje, pouzdanost, dosljednost, komunikativnost i timski rad.

PONUDA ZA SEZONSKO ZAPOŠLJAVANJE ZA 2017.

Jadranka Grupa zapošljava konobare, kuhare, slastičare, pekare, sobarice, spa terapeute-kozmetičare te prodavače i vozača C kategorije.

Kuhar (m/ž)

Opis posla

  • detaljno poznavanje jelovnika, pripremanje jela u hotelu prema standardima i procedurama rada
  • porcioniranje i izdavanje jela prema zadanim normativima
  • usluživanje jela na liniji kao i nadopunjavanje istih
  • pridržavanje svih propisa za skladištenje namirnica i održavanje higijenskih standarda
  • stručno i prema troškovima orijentirano korištenje namirnica,
  • kontrola kvalitete i kvantitete dostavljenih namirnica
  • briga o troškovima i racionalnom radu
  • briga o čistoći radnog prostora i radne opreme
  • poštivanje HACCP standarda

Uvjeti

  • marljiva osoba, željna znanja i učenja
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu
  • radno iskustvo minimalno 2 godine

Strani jezici

  • znanje minimalno  1 strani jezik (engleski)

Stručna sprema

  • SSS ugostiteljskog usmjerenja - KUHAR

Vještine

  • kreativnost i ljubav prema kulinarstvu

Što nudimo

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • smještaj i dva obroka (doručak + 1 topli obrok)
  • osigurana je radna odjeća i obuća
  • dodaci na plaću za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, preraspodijeljeno radno vrijeme
  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu
  • naknada troškova sanitarnog pregleda
  • uključivanje u program nagrađivanja
  • edukacija i mogućnost napredovanja

Svim zaposlenicima nudimo

  • ugovor o radu uz mogućnost dugoročnog zapošljavanja
  • odlične uvjete rada i ostvarivanja bonusa
  • kontinuirane edukacije, usavršavanje i mogućnost napredovanja

Ako želite biti dio tima prepoznatljivog po izvrsnosti, pošaljite nam svoju molbu sa životopisom putem linka za prijavu ODMAH, a najkasnije do 09.07.2017. godine.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).