+1
Pošalji prijatelju

Poslovna tajnica / poslovni tajnik

Zagreb

Rok prijave:

  • Odvjetničko društvo Borić & partneri d.o.o.
  • Adresa: Josipa Marohnića 1, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.boric.hr

Odvjetničko društvo Borić & partneri d.o.o. jedno je od vodećih odvjetničkih društava u zastupanju inozemnih klijenata. Od samog početka djelovanja naše odvjetničko društvo njeguje jake međunarodne veze, posebice partnerske odnose s poznatim austrijskim i njemačkim društvima. Većina naših klijenata su strana trgovačka društva. Profesionalnost, proaktivno djelovanje, međunarodni fokus te individualni pristup potrebama klijenata temelji su našeg jedinstvenog pristupa koji je usmjeren na prvorazrednu uslugu.

Ukoliko raspolažete odličnim znanjem njemačkog jezika i/ili engleskog jezika u govoru i pismu, zasigurno ćete u ovom društvu naći idealno okruženje za daljnji razvoj svojih potencijala.

Opis posla

Odvjetničko društvo Borić & partneri d.o.o., Zagreb, Josipa Marohnića 1 s težištem na gospodarskom pravu raspisuje natječaj za

Poslovna tajnica / poslovni tajnik.

Uvjeti

- izvrsno znanje njemačkog jezika i/ili engleskog jezika u govoru i pismu
- izvrsno poznavanje rada na računalu (MS Office)
- prednost imaju kandidati s radnim iskustvom u odvjetništvu

Jezici:

Njemački (izvrsno), Engleski (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- optimalne uvjete za rad
- rad u poticajnoj internacionalnoj sredini
- dugoročnu suradnju

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prosječna plaća u kategoriji
Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.