+1
Pošalji prijatelju

Zidar (m/ž)

Križevci

Rok prijave:

  • DODO GRADNJA jednostavno društvo sa ograničenom odgovornošću za građenje i usluge
  • Telefon: 091 8887 305

Opis posla

Slaganje opeka, kamenih blokova ili blokova od nekog drugog materijala te njihovo spajanje žbukom različite kakvoće i sastava, a pri gradnji obiteljskih kuća.

Uvjeti

- potrebno je radno iskustvo na tim poslovima te dobro poznavanje poslova zidara (osposobljenost stečena radom)
- poželjna je vozačka dozvola B kategorije, ali nije uvjet

Na ovaj oglas se možete prijaviti isključivo telefonski.

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- poslodavac osigurava prijevoz na teren te dnevni obrok (gablec)

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Prosječna plaća u kategoriji
Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.