+1
Pošalji prijatelju

Skladišni radnik - pakiranje i deklariranje robe (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Na tržištu logistike pristupamo pružanjem cjelovite logističke usluge, 3PL logistikom ( third-party logistic ), uslugama skladištenja, skladišne manipulacije, dostave i distribucije robe kao i povratne logistike te međunarodnim transportom i otpremništvom. Pružamo individualna rješenja za klijenta, pratimo nove tehnologije i kontinuirano optimiziramo procese, a dodatna prednost su nam fleksibilnost i brzina reakcija, kao i iskusni logistički kadar. Zadovoljstvo zaposlenika i klijenata cilj je svih naših operativnih planova. Smatrate se predanom i dinamičnom osobom, voljni ste učiti i prihvatiti nove izazove? Vrijeme je da preskočite ograde, zaobiđete barijere i pridružite se najboljima na putu do uspjeha!

Opis posla

Zbog širenja poslovanja i novih projekata, Integralog sa zadovoljstvom traži 50 novih članova svog logističkog tima. Uz navedena radna mjesta, otvorene su i opcije zapošljavanja na radna mjesta nižeg i srednjeg managmenta.

Traži se:

Skladišni radnik - pakiranje i deklariranje robe (m/ž) - 10 izvršitelja.

Opis posla:
- pakiranje i označavanje narudžbi kupaca u transportne kutije

Mjesto rada: Zagreb - Jankomir/Žitnjak.

Početak rada: od lipanj/srpanj 2017.

Uvjeti

- NKV
- poželjno radno iskustvo u skladištu ili na sličnim poslovima

Poželjno:
- motiviranost i sistematiziranost, kao i pozitivan stav
- osnovna informatička pismenost
- dozvola i iskustvo za rad sa skladišnim strojevima (regalni i komisioni viličari)

Idealan kandidat:
- svojim pristupom i radnim navikama uspješno izvršava radne zadatke i aktivno sudjeluje u svim procesima
- širi optimizam i pozitivnu energiju
- odgovoran je i iskren u radnoj sredini
- samopouzdan i dinamičan
- tolerantna osoba koja poštuje kolege
- stalno unapređuje svoja znanja

Svoju molbu i životopis pošaljite nam do 24.06.2017. godine putem linka za prijavu.

U daljnji proces selekcije u kojem ćemo testirati vaša znanja i sposobnosti pozvat ćemo isključivo kandidate koji zadovoljavaju sve tražene uvjete!

Stručna sprema:

NKV

Što nudimo

- puno radno vrijeme, smjenski rad, na određeno i neodređeno vrijeme
- nudimo Vam mogućnost napredovanja, kontinuiranog usavršavanja i praćenja Vašeg razvoja
- rad sa stručnim i dinamičnim timom
- zaštitu Vašeg dostojanstva i svih ljudskih i radnih prava
- redovna i dodatna primanja kroz bonusnu politiku odnosno nagrađivanje iznadprosječnih rezultata
- Vašu proaktivnost prepoznajemo i nagrađujemo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prosječna plaća u kategoriji
Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.