+1
Pošalji prijatelju

Vozač taksija (m/ž)

Vodice

Rok prijave:

  • TAXI ANITA j.d.o.o. za djelatnost prijevoza i turizma

Opis posla

Vozač taksija, prijevoz putnika.

Uvjeti

- KV vozač motornih cestovnih vozila ili SSS bilo kojeg smjera sa položenim vozačkim ispitom B kategorije i poželjno sa radnim iskustvom na navedenim poslovima, ali nije uvjet
- poznavanje jednog stranog jezika (engleski ili njemački)

Javiti se na mobitel 091 5836 667.

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Šibensko-kninska

Prosječna plaća u kategoriji
Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.