+1
Pošalji prijatelju

Asistent za rad u računovodstvu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

Njemačka međunarodna škola u Zagrebu traži asistenta/icu za rad u računovodstvu na pola radnog vremena sa odličnim znanjem njemačkog jezika.

Uvjeti

- VŠS/VSS ekonomskog ili srodnog smjera
- 3 godine radnog iskustva na poslovima računovodstva
- napredno poznavanje MS Office paketa, posebno Excel programa
- poznavanje MSFI, računovodstvenih i poreznih propisa
- obavezno je znanje njemačkog jezika
- odlične analitičke i organizacijske vještine
- samostalnost, preciznost i temeljitost u radu

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Njemački (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- mogućnost stalnog zaposlenja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Prosječna plaća u kategoriji
Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.