+1
Pošalji prijatelju

Radnik u održavanju (m/ž)

Dvor

Rok prijave:

  • OPĆINA DVOR

Opis posla

Na temelju Mjera za poticanje zapošljavanja iz nadležnosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje za 2017. godinu i suglasnosti za zapošljavanje nezaposlenih osoba kroz Program javnih radova Općine Dvor kao inicijatora javnih radova, općinski načelnik Općine Dvor, dana 14. lipnja 2017. godine, objavljuje oglas za prijam u radni odnos 25 radnika/ca na određeno vrijeme od šest mjeseci u provođenju Programa javnih radova „Čuvajući prirodna bogatstva Dvora povećavamo turističku atraktivnost područja“.

Opis poslova koje će obavljati radnici/ce zaposleni u privremenim poslovima javnih radova:
- sječa granja, košnja trave, uklanjanje i odvoz granja, ručno čišćenje seoskih jaraka, krčenje samoniklog grmlja i šiblja, te drugi poslovi radi održavanja funkcionalnosti putova, a u priobalju rijeke Une sakupljanje plastičnog otpada, sječa i odvoz granja i košnja trave pored prilaznih putova prema prirodnim plažama na rijeci Uni

Više o mjeri na stranici: http://mjere.hr/mjere/javni-rad/

Uvjeti

Uz prijavu kandidati su dužni dostaviti:

životopis,
dokaz o hrvatskom državljanstvu – presliku važeće osobne iskaznice ili presliku važeće vojne iskaznice ili presliku važeće putovnice, s tim da se kao dokaz hrvatskog državljanstva može dostaviti i preslika domovnice,
dokaz u smislu članka 73. Zakona o strancima („Narodne novine“, broj 130/11, 74/13) – za strane državljane

Prijave na oglas s prilozima podnose se od 14. lipnja 2017. do 27. lipnja 2017. poštom preporučeno na adresu: Općina Dvor, Trg bana J. Jelačića 10, 44440 Dvor, s naznakom „ ZA OGLAS ZA JAVNE RADOVE“. Prijave se mogu dostaviti i u pisarnicu Jedinstvenog upravnog odjela Općine Dvor na adresu: Dvor, Trg bana J. Jelačića 10 ili putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

NKV, KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

Troškovi prijevoza isplaćuju se sukladno Odluci Upravnog vijeća Zavoda.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Ostalo iznosi 3.142,76 kuna.