+1
Pošalji prijatelju

Djelatnik na čišćenju turističkih objekata (m/ž)

Poreč

Rok prijave:

  • TONI FM d.o.o. za čišćenje objekata, građenje, trgovinu, turizam i druge poslovne usluge

Tvrtka TONI FM kao svoju primarnu djelanost postavlja uslge FM-a, odnosno Facility Managementa. Već više od 20 godina pruža usluge čišćenja, održavanja i upravljanja poslovnim i turističkim objektima. Trenutno broji oko 100 zaposlenih djelatnika na čišćenju hotela i kampova duž cijelog Jadrana.
TONI FM se pozicionirala na tržištu rada kao vrlo tražen poslodavac kada su u pitanju poslovi čistačica/sobarica s odličnim uvijetima rada.

Opis posla

Čišćenje turističkih objekata na području Istre.

Uvjeti

Molimo kandidate da svoje životopise dostave putem linka za prijavu.

Za dodatne informacije možete nas nazvati na 091 2299 100 ; 091 7928 888 od 09:00 do 17:00h.

Što nudimo

Poslodavac osigurava:
- klimatizirani smještaj za 2 do 4 osobe (svatko ima svoju sobu i vlastito kupatilo, a kuhinja i dnevni boravak su zajednički)
- besplatan prijevoz kombi vozilom tvrtke od smještaja do mjesta rada
- dva do tri topla obroka dnevno u restoranu
- radnu odjeću
- rad u smjenama (isključivo prva i druga), 8 sati na dan, 30 minuta pauze (plaćena) te jedan slobodan dan u tjednu
- svaki prekovremeni sat se odmah isplaćuje po 20,00 kn
- plaća 3500 do 4500 kn neto
- mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Prosječna plaća u kategoriji
Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.