+1
Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Caffe bar Cattus nalazi se na Jarušćici, u blizini Arena centra Zagreb.

Opis posla

Tražimo mlade, sposobne, komunikativne djelatnike (m/ž) za rad u kvartovskom kafiću.

Opis posla:
- samostalno posluživanje hrane i pića
- obavljanje svih poslova konobara
- naplata i izdavanje računa
- briga o čistoći i urednosti radnog prostora

Mjesto rada: Jarušćica 11 (u blizini Arena centra Zagreb).

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski, Studentski ugovor

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prosječna plaća u kategoriji
Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.