+1
Pošalji prijatelju

Stručni suradnik u administraciji i prodaji (m/ž)

Solin

Rok prijave:

  • LORENČIĆ-CROATIA d.o.o.

Dio smo vodećeg internacionalonog koncerna na području građevinske djelatnosti, te svojim bogatim asortimanom kao i kvalitetnom uslugom pripadamo vodećima u Europi.

Opis posla

Za potrebe poslovnice u Solinu tražimo:

Stručni suradnik u administraciji i prodaji (m/ž).

Vaši zadaci:
- briga o administrativnom i prodajnom dijelu poslovanja (kalkulacije, ponude prema kupcima, narudžbe prema dobavljačima, praćenje i kontrola kretanja robe, komunikacija s partnerima, izrada računa, otpremnica i drugo)

Uvjeti

Tražimo:
- osobu sa završenim srednjoškolskim/visokoškolskim obrazovanjem, administrativnog/ekonomskog smjera
- razvijene komunikacijske i analitičke vještine
- osobu željnu usvajanja novih znanja i iskustava te rada u sustavima kao što je SAP
- uvjerljiv i kompetentan nastup, pouzdanost i samostalnost
- znanje njemačkog i/ili engleskog jezika u govoru i pismu su prednost
- znanje rada na računalu

Prijave slati na:

Lorencic-Croatia d.o.o., Bani 96 - Buzin, 10010 Zagreb

ili putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Njemački (prednost), Engleski (prednost)

Što nudimo

- jedinstvenu priliku u vodećem i uspješnom internacionalnom poduzeću
- rad u dinamičnoj i poticajnoj radnoj okolini
- mogućnost dodatnog školovanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.