+1
Pošalji prijatelju

Čistač / Čistačica

Zagreb

Rok prijave:

  • B - P održavanje i upravljanje d.o.o.
  • Adresa: Savska cesta 144/A, 10000 Zagreb

B - P održavanje i upravljanje d.o.o. bavi se pružanjem FM usluga, “facility management”, tj. upravljanjem i održavanjem poslovnih objekata. Glavni zadatak i cilj nam je povećanje efikasnosti, smanjivanje operativnih troškova klijenata.
Iz ponude naših usluga izdvajamo:
- higijenizacija prostora (svakodnevna ili periodična čišćenja objekta)
- industrijski alpinizam
- tjelesna i tehnička zaštita
- održavanje strojarskih sustava (ventilacija, klimatizacija)
- održavanje elektro-instalacijskih sustava
- DDD mjere (deratizacija, dezinsekcija, dezinfekcija)

Opis posla

Čišćenje prodajnih i uredskih prostora. Rad na nepuno radno vrijeme, 12 i 20 sati tjedno, prije podne.

Lokacija rada: Novi Zagreb, Zagreb centar, Žitnjak, Jankomir i Jablanovec (Zaprešić)

Uvjeti

Prijave putem linka za prijavu ili telefonom na broj: 091 4007 740, između 10:00 i 16:00 sati, gđa. Ljiljana Pintarić.

Stručna sprema:

NKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prosječna plaća u kategoriji
Ostalo iznosi 3.142,76 kuna.