+1
Pošalji prijatelju

Regionalni voditelj prodaje za Rijeku i Istru (m/ž)

Rijeka i Istra

Rok prijave:

  • RADENSKA ZAGREB d.o.o.
  • Adresa: Matije Gupca 120, 34551 Lipik

Radenska zajedno sa Studencem postala je jedan od najvećih proizvođača mineralne vode u jadranskoj regiji. Glavni su joj proizvodi svjetski poznata mineralna voda Radenska Classic u premium kategoriji i Studenac, koje podupire raznovrstan portfelj voda i bezalkoholnih napitaka, poput Nare, Inke i Pepsija.

Zbog širenja prodajne mreže, Radenska Zagreb d.o.o. u radni odnos prima:

REGIONALNOG VODITELJA PRODAJE ZA RIJEKU I ISTRU (M/Ž)

Opis posla

  • Upravljanje, planiranje, organiziranje, koordiniranje i kontrola poslovanja u regiji za koju je odgovoran
  • Sudjelovanje kod pripreme prodajne strategije, traženje novih kupaca i novih prodajnih prilika osobito na regiji za koju je odgovoran
  • Sudjelovanje kod pripreme godišnjih planova Poslodavca za regiju
  • Razvoj i usvajanje tržišta na području regije po svim relevantnim prodajnim kanalima
  • Sudjelovanje kod planiranje godišnjeg proračuna u svom području rada i upravljanje s njim
  • izrada godišnjih poslovnih planova i budžeta za regiju za koju je odgovoran
  • Aktivno sudjelovanje u procesu planiranja s odjelom trade marketinga
  • Određivanje konkretnih ciljeva i aktivnosti za regiju za koju je odgovoran
  • Kontrola provedbe vrsta i broja aktivnosti prodajnih predstavnika
  • Svakodnevno praćenje i usmjeravanje rada prodajnih predstavnika radi ostvarivanja zadanih ciljeva
  • Svakodnevno praćenje poslovanja ključnih kupaca na regiji
  • Potpuna kontrola troškova za područje za koje je odgovoran
  • Redovito izvještavanje o izvršavanju postavljenih ciljeva, o prodajnim rezultatima, o stanju i kretanjima na tržištu
  • Planiranje i praćenje troškova za regiju i prodajne zone
  • Izrada prodajnih i distributivnih ruta za prodajnu operativu na regiji
  • Postavljanje ciljeva poslovanja za svakog prodajnog predstavnika, te praćenje i kontrola izvršavanja zadataka i postizanja ciljeva
  • Kao i sve druge poslove prema uputama – nalozima Poslodavca, danim u skladu s naravi i vrstom posla i to će obavljati uredno, savjesno i prema pravilima posla - struke, uz čuvanje poslovne tajne

Područje rada:

  • Prodaja - Retail i HoReCa

Mjesto rada:

  • Regija Rijeka i Istra

Od vas očekujemo:

  • Dobre komunikacijske, pregovaračke, prodajne, organizacijske vještine
  • Marljivost, pouzdanost i usmjerenost na postizanje ciljeva
  • Kreativnost i samoinicijativnost
  • Orjentiranost ka zadanim ciljevima
  • Sposobnost vođenja i motiviranja drugih
  • Proaktivnost i samostalnost u obavljanju radnih zadataka
  • Točnost i brzinu u rješavanju operativnih poslova
  • Sposobnost individualnog rada i rada u timu, fleksibilnost i analitičnost

Uvjeti za prijavu:

  • VSS/VŠS/SSS
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 3 godine
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Napredna razina engleskog jezika
  • Dobra osposobljenost za rad u informatičkim alatima
  • Poznavanje tržišta i tržišnog kanala Retail i HoReCa i principa rada u FMCG djelatnosti

Nudimo:

  • Ugovor o radu na određeno vrijeme od godine dana s punim radnim vremenom, uz probni rad od 6 mjeseca. Nakon isteka jednogodišnjeg razdoblja mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme.
  • Razvoj stručnih kompetencija
  • Razmjena znanja i iskustava u internacionalnom okruženju

Prijave s vašim kontaktima (tel. brojem, elektroničkom adresom) i opisom dosadašnjih iskustva primamo do 24.07.2017. godine putem linka za prijavu.

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.