+1
Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik - Istra (m/ž)

Istra

Rok prijave:

  • RADENSKA ZAGREB d.o.o.
  • Adresa: Matije Gupca 120, 34551 Lipik

Radenska zajedno sa Studencem postala je jedan od najvećih proizvođača mineralne vode u jadranskoj regiji. Glavni su joj proizvodi svjetski poznata mineralna voda Radenska Classic u premium kategoriji i Studenac, koje podupire raznovrstan portfelj voda i bezalkoholnih napitaka, poput Nare, Inke i Pepsija.

Zbog širenja prodajne mreže, Radenska Zagreb d.o.o. u radni odnos prima:

PRODAJNOG PREDSTAVNIKA - ISTRA (m/ž)

Opis posla

  • Unapređivanje prodaje i provođenje prodajnih aktivnosti u HoReCa i Retail kanalu
  • Odrađivanje BTL aktivnosti u suradnji s odjelom trade marketinga
  • Proširenje distribucije asortimana Radenske, Studenca i PepsiCo kod postojećih kupaca te traženje novih kupaca
  • Upravljanjem osnovnih sredstvima u skladu sa zadanim standardima
  • Redovito podnošenje izvještaja o svom radu

Područje rada:

  • Retail i HoReCa

Mjesto rada:

  • Na terenu u Istri

Od vas očekujemo:

  • Dobre komunikacijske, prodajne, prezentacijske i pregovaračke vještine
  • Točnost i brzinu u rješavanju operativnih poslova
  • Sposobnost individualnog rada i rada u timu, fleksibilnost i analitičnost
  • Usmjerenost na postizanje ciljeva
  • Usmjerenost na kupce i stranke

Uvjeti za prijavu:

  • SSS
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 2 godine
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Osnovna razina engleskog jezika
  • Dobra osposobljenost za rad u informatičkim alatima
  • Poznavanje tržišta i tržišnog kanala Retail i HoReCa i principa rada u FMCG djelatnosti

Nudimo:

  • Ugovor o radu na određeno vrijeme od godine dana s punim radnim vremenom, uz probni rad od 3 mjeseca. Nakon isteka jednogodišnjeg razdoblja mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme.
  • Razvoj stručnih kompetencija
  • Razmjena znanja i iskustava u internacionalnom okruženju

Prijave s vašim kontaktima (tel. brojem, elektroničkom adresom) i opisom dosadašnjih iskustva primamo do 24.07.2017. godine putem linka za prijavu.

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.