+1
Pošalji prijatelju

VIPnet prodajni predstavnik za poslovne korisnike (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Mi smo mladi i dinamični tim stručnjaka specijaliziran za područje telekomunikacija i novih naprednih tehnologija.

Opis posla

- rad s postojećim i novim korisnicima
- proaktivno pronalaženje novih poslovnih korisnika VIPnet proizvoda
- praćenje uspješnosti te izvještavanje o učinku
- evidencija kontakata sa korisnicima i ažuriranje baze podataka
- svakodnevno korištenje MS Office aplikacija
- rad s postojećim i novim korisnicima u uredu i van ureda uprave

Uvjeti

- poznavanje VIPnet proizvoda i usluga
- napredne komunikacijske i prezentacijske vještine
- sposobnost vladanja u stresnim situacijama
- visoka motivacija te težnja ka ostvarivanju zadanih ciljeva
- iskustvo i znanje VIP operativnih programa za aktivacije, produljenja i dr. dodatno stimuliramo kod kandidata

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad u ugodnom i dinamičnom okruženju
- službeno vozilo unutar radnog vremena

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Plaća:

Od 3500 do 7000 kn

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.