+1
Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Sv. Nedelja, Samobor

Rok prijave:

  • DODIR SUNCA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
  • Adresa: Vrh 12, Kladje, 10430 Samobor

Opis posla

Tražimo marljivu, vedru i veselu osobu sa ili bez iskustva za rad u caffe baru Kolonada u Sv. Nedelji i caffe baru Pumpa u Samoboru.

Uvjeti

- iskustvo nije bitno, sve se to brzo nauci

Stručna sprema:

NKV, PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema, Stručni specijalist

Vještine:

Internet

Što nudimo

- obuka prvih par dana s jednom od kolegica dok se ne savlada kuhanje kava i sl.
- plaćen prijevoz
- normalno radno vrijeme
- jedan dan u tjednu slobodan po dogovoru s kolegicama
- mogućnost dogovora s kolegicama oko smjena
- plaća po dogovoru i ovisi isključivo o tvom radu i trudu

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Praksa, Honorarno, Sezonski, Studentski ugovor

Plaća:

Od 4000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prosječna plaća u kategoriji
Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.