+1
Pošalji prijatelju

Savjetnik u prodaji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Poslodavac: MojPosao za klijenta

Opis posla

Naš klijent je kompanija koja je začetnik i nositelj poznatog hrvatskog branda. Jedinstvenim poslovnim konceptom već dugi niz godina postavljaju visoke kriterije inovacija i kvalitete proizvoda. Svoj uspjeh grade na motiviranim, vrijednim i predanim djelatnicima koji prepoznaju vrijednosti u radu kompanije i s njima se poistovjećuju. Svojim djelatnicima nude stabilnu sredinu za rad, priliku za učenje i napredovanje i stimulativne financijske prihode te kroz brigu za njihov razvoj i zadovoljstvo omogućiti im realizaciju svih svojih potencijala i talenata.

Ako želite postati dio ove uspješne priče, prijavite se na oglas za radno mjesto:

Savjetnik u prodaji (m/ž).

Opis posla:
- usluživanje klijenata na prodajnom mjestu i odrađivanje prodajnih aktivnosti
- asistencija kupcima i pružanje stručne pomoći prilikom odabira proizvoda
- prezentacija asortimana i proizvoda potencijalnim kupcima te pružanje svih potrebnih informacija vezanih uz asortiman
- održavanje poslovnice čistom i urednom
- uređivanje izloga i izlaganje prodajnog asortimana u poslovnici na kreativan i inovativan način
- odgovaranje na žalbe i pohvale kupaca te rješavanje reklamacija proizvoda
- vođenje papirologije i odrađivanje administracije vezane uz rad poslovnice
- sudjelovanje u inventurama i odgovornost za ispravnost stanja materijalnih i financijskih zaliha u poslovnici
- sudjelovanje u stvaranju pozitivne i poticajne radne atmosfere i timskog duha na prodajnom mjestu
- predlaganje načina za unapređenje prodaje i kreiranje izvještaja o poslovanju nadređenim osobama

Uvjeti

- razvijene prodajne vještine
- izražene vještine prezentiranja proizvoda i usluga
- izražene komunikacijske vještine i vještine uvjeravanja
- odgovorna, marljiva i pouzdana osoba koju motivira visoka razina odgovornosti i povjerenja
- proaktivna i pozitivna osoba koja je spremna na konstantno usavršavanje i učenje
- osoba koja uživa u prodaji i kontaktu s kupcima, timskom radu i pozitivnoj radnoj atmosferi
- dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- ugodnu i izazovnu radnu okolinu u kojoj se nagrađuje uspjeh
- stabilna i stimulativna primanja
- priliku za osobni i profesionalni razvoj
- rad u stabilnoj kompaniji koja zna prepoznati i nagraditi lojalne i kvalitetne djelatnike
- priliku za napredovanje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.