+1
Pošalji prijatelju

Pripravnik / Junior (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Poslodavac: MojPosao za klijenta

Opis posla

Naš klijent je kompanija koja je začetnik i nositelj poznatog hrvatskog branda. Jedinstvenim poslovnim konceptom već dugi niz godina postavljaju visoke kriterije inovacija i kvalitete proizvoda. Svoj uspjeh grade na motiviranim, vrijednim i predanim djelatnicima koji prepoznaju vrijednosti u radu kompanije i s njima se poistovjećuju. Svojim djelatnicima nude stabilnu sredinu za rad, priliku za učenje i napredovanje i stimulativne financijske prihode te kroz brigu za njihov razvoj i zadovoljstvo omogućiti im realizaciju svih svojih potencijala i talenata.

Ako želite postati dio ove uspješne priče, prijavite se na oglas za radno mjesto:

Pripravnik / Junior (m/ž).

Tražimo marljive, entuzijastične i timski raspoložene pripravnike/juniore (m/ž) koji žele raditi s ciljem zasnivanja stalnog radnog odnosa i profesionalnog napredovanja

Opis posla/odgovornosti:
- komunikacija/koordiniranje s ekipom iz prodaje
- samostalno obavljanje različitih poslova po nalozima i zaduženjima
- odlično poznavanje kompletnog asortimana robe
- obavljanje administracije
- početak od nulte točke s potencijalom profesionalnog napredovanja

Uvjeti

- uživaš raditi i učiti nove vještine
- poznavanje rada na računalu (osnovno)
- srednja stručna sprema, viša stručna sprema, visoka stručna sprema
- nemaš radnog iskustva / nedovoljno radnog iskustva
- sklonost timskom radu / timski rad
- uvažavanje kritika/savjeta
- stvaranje pozitivne i poticajne atmosfere

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- priliku za osobno i profesionalno napredovanje
- rad u ugodnoj i poticajnoj okolini
- stabilna i stimulativna primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Prosječna plaća u kategoriji
Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.