+1
Pošalji prijatelju

Specijalist za poreze (m/ž)

Solin

Rok prijave:

AD Plastik Grupa multinacionalna je kompanija s tridesetogodišnjim iskustvom proizvodnje plastičnih komponenti za automobile. Naše tvornice nalaze se u Hrvatskoj, Srbiji, Rusiji i Rumunjskoj. Zapošljavamo više od 2.200 radnika različitih specijalizacija i profila. Gradimo jedinstvenu korporativnu kulturu kroz društveno odgovorno poslovanje i uvažavanje najviših etičkih standarda. Potičemo suradnju, proaktivnost i prepoznavanje izvrsnosti. Koristimo najsuvremenije alate i najmoderniju tehnologiju. U tijeku je digitalna transformacija kompanije.

Prijavite se na slijedeće pozicije i (p)ostanite adepeovac:

Mjesto rada: Solin

Opis posla

  • Aktivna suradnja sa poreznim tijelima
  • Sastavljanje poreznih mišljenja i savjeta
  • Kontinuirani porezni nadzor poslovnih procesa i dokumentacije
  • Izrada izvještaja i kontrola obračuna plaćanja poreza, ugovora o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja te elaborata za transferne cijene
  • Izrada poreznih analiza i internih izvještaja s prijedlozima poboljšanja poslovanja, uz stalno praćenje i analizu EU direktiva
  • Vođenje i koordinacija aktivnosti vezanih za implementaciju novih poreznih propisa
  • Unaprjeđenje postojećih propisa u sistemu i obuka ključnih korisnika

Uvjeti

  • VSS ekonomskog smjera
  • Najmanje pet godina radnog iskustva na istim poslovima
  • Engleski jezik najmanje C1 razine
  • Napredni korisnik MS Office
  • Prednost je položen ispit za poreznog savjetnika

Profil kandidata

  • Motiviranost za stalno istraživanje i analizu problema
  • Sposobnost komuniciranja složenih informacija na jednostavan i lako razumljiv način
  • Odgovornost, organiziranost i pouzdanost
  • Savjesnost i temeljitost, spremnost na daljnje učenje i razvoj karijere
  • Spremnost na putovanja

Nudimo

  • Motivirajuće i razvojno radno okruženje koje potiče suradnju i timski rad
  • Mogućnost daljnjeg usavršavanja i napredovanja
  • Rad u dinamičnoj radnoj okolini
  • Profesionalnu edukaciju i mentorstvo
  • Sustav zarada sukladan posvećenosti radu, pozitivnom pristupu i rezultatima rada

Prijave na natječaj te svoj životopis na hrvatskom i engleskom jeziku dostavite nam putem linka za prijavu najkasnije do 24.08.2017.
Dobrodošli u AD Plastik tim. Više informacija o AD Plastik Grupi potražite na www.adplastik.hr

Prosječna plaća u kategoriji
Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.