+1
Pošalji prijatelju

Web programer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Srce traži informatičara (programera) zainteresiranog i motiviranog za rad timu u području primjene tehnologija za učenje na daljinu. Više informacija o uslugama i projektima možete pronaći na poveznici http://www.srce.unizg.hr/ceu.

Opis posla

- održavanje, administracija i razvoj novih funkcionalnosti u sustavu za e-učenje Srca te izrada tehničke dokumentacije i podrška korisnicima
- razvoj novih modula za sustave Moodle i Mahara
- integracija sustava za e-učenje s drugim sustavima Srca kao i javnim servisima (npr. sustav e-Građani)
- održavanje, administracija i razvoj novih funkcionalnosti u sustavu za prijavu na učioničke tečajeve Srca
- održavanje, administracija i razvoj Kataloga e-kolegija u sustavu visokog obrazovanja u RH

Uvjeti

- završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički diplomski stručni studij informatike, računarstva ili sličnog usmjerenja (razina 7 HKO)
- poznavanje LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP) arhitekture
- poznavanje PHP i/ili JavaScript programskog jezika
- poželjno je poznavanje sustava Moodle i Mahara
- poželjno poznavanje Laravel frameworka
- razvijene komunikacijske vještine za rad s korisnicima i rad u timu

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- neposredan rad s najnovijim i najnaprednijim informacijskim i komunikacijskim tehnologijama
- rad na zanimljivim i izazovnim razvojnim projektima
- rad u timovima unutar sveučilišne informatičke i edukacijske ustanove
- intenzivni kontakti s kolegama u Srcu i drugim stručnjacima na Sveučilištu
- kontinuirano usavršavanje na području ICT (u Hrvatskoj i inozemstvu)

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 6500 kn

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Obrazovanje i znanost iznosi 5.262,05 kuna.