+1
Pošalji prijatelju

Informatičar - savjetnik u Centru za e-učenje (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Srce traži informatičara zainteresiranog i motiviranog za rad timu u području primjene tehnologija za učenje na daljinu. Više informacija o uslugama i projektima možete pronaći na poveznici http://www.srce.unizg.hr/ceu.

Opis posla

Radno mjesto obuhvaća aplikacijsko i sistemsko programiranje za potrebe implementacije alata za e-učenje, sudjelovanje u izradi i provedbi tečajeva iz područja web tehnologija, baza podataka i osnova programiranja te korisnički podršku.

Uvjeti

- završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički diplomski stručni studij informatike, računarstva ili sličnog usmjerenja (razina 7 HKO)
- poznavanje alata za e-učenje, posebno Mahara i Moodle
- iskustvo u održavanju tečajeva ili nastave
- poželjno iskustvo u programiranju s programskim jezicima PHP i javaScript
- poželjna završena pedagoška grupa predmeta

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- neposredan rad s najnovijim i najnaprednijim informacijskim i komunikacijskim tehnologijama
- rad na zanimljivim i izazovnim razvojnim projektima
- rad u timovima unutar sveučilišne informatičke i edukacijske ustanove
- intenzivni kontakti s kolegama u Srcu i drugim stručnjacima na Sveučilištu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Plaća:

Od 6500 kn

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.