+1
Pošalji prijatelju

Izvršni direktor sektora proizvodnje (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Grafički zavod Hrvatske d.o.o.
  • Adresa: Mičevečka ulica 7, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.gzh.hr

Opis posla

Grafički zavod Hrvatske d.o.o., jedna od vodećih tiskara u Hrvatskoj sa 140 godina tradicije i dokazane kvalitete proizvoda i usluga, pruža Vam mogućnost zapošljavanja na dinamičnom i izazovnom radnom mjestu:

Izvršni direktor sektora proizvodnje

Glavne odgovornosti radnog mjesta:
- organizacija, usmjeravanje, koordinacija i nadzor rada voditelja organizacijskih jedinica Sektora proizvodnje
- predlaganje i uvođenje mjera za unapređenje organizacije rada Sektora proizvodnje
- analiza i optimizacija proizvodnog procesa i proizvodnih resursa
- suradnja s ostalim organizacijskim dijelovima tvrtke i poslovnim partnerima vezano uz tehničku realizaciju i razvoj proizvodnje te servisiranje opreme

Uvjeti

Od Vas očekujemo:
- VSS, Grafički fakultet
- minimalno 5 godina radnog iskustva na rukovodećim poslovima u tiskarskoj industriji u području proizvodnje
- vrlo dobro znanje rada na računalu
- vrlo dobro znanje engleskog i/ili njemačkog jezika
- izražene organizacijske sposobnosti i vještine vođenja
- vještine upravljanja timom i motiviranja suradnika
- sistematičnost i analitičnost
- kreativnost, odgovornost, komunikativnost

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali svoj izazov i želite postati dio GZH-ovog uspješnog tima, svoju molbu i životopis pošaljite do 22. kolovoza 2017. godine putem Linka za prijavu.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Nudimo Vam:
- kreativnu poziciju s mogućnošću utjecaja na razvoj poslovanja
- stručnu edukaciju i mogućnost daljnjeg usavršavanja i napredovanja
- samostalnost u radu
- stimulativna primanja
- izazovno i dinamičko radno okruženje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Management iznosi 6.250,00 kuna.