+1
Pošalji prijatelju

Radnik u restoranu (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • Kraljevi Restorani d.o.o., nositelj franšize za Burger King Europe GmbH
  • Adresa: Petra Hektorovića 2, 10000 Zagreb

Osnovan 1954., BURGER KING® drugi je najveći lanac fast food restorana u svijetu.

Izvorno HOME OF THE WHOPPER®, BURGER KING® je u vlasništvu Restaurant Brands International Inc., jednoj od najvećih svjetskih tvrtki restorana brze prehrane.

Kroz sustav s više od 18.000 restorana u 100 zemalja svijeta gdje se poslužuje više od 11 milijuna gostiju dnevno, dokazano potvrđujemo visoke standarde usluge kao i kvalitetu naših proizvoda.

U Hrvatskoj prvi restoran BURGER KING® Draganić jug otvoren je 2014. godine, a u lipnju 2015. otvoren je još jedan BURGER KING® restoran u Arena Centru u Zagrebu.

Uspješno dosadašnje poslovanje nastavljamo i u 2017. godini otvaranjem prvog restorana u Splitu.

Za potrebe rada restorana u Splitu otvaramo nova radna mjesta, a svakom našem djelatniku osiguravamo mogućnost razvijanja unutar svjetski poznatog i renomiranog branda.

U potrazi smo za predanim i uslužno orijentiranim djelatnicima koji dijele našu strast "za najbolji okus"!

- više izvršitelja -

Opis posla:

  • brine se o gostima da prime najbolju uslugu, da restoran bude čist, atmosfera u restoranu ugodna, hrana koju poslužujemo topla i svježa, uz osmijeh koji je bitan u našem poslu
  • radnik će raditi na bazičnim poslovima što uključuje rad na blagajni, rad u kuhinji, rad na poslovima čišćenja prostora za goste i radnog prostora, slaganje dostave i održavanje skladišta čistim i urednim
  • rad u kuhinji uključuje: pripremu svih proizvoda po operativnim procedurama BURGER KING® koje su namijenjene za svaki proizvod i na siguran način, održavanje stanice za kojom rade čistom i urednom, čišćenje i dezinfekcija opreme, obavezno poštivanje HACCP standarda
  • rad na blagajni uključuje: komunikaciju s gostima, rad s novcem, posluživanje gosta po vrhunskim BURGER KING® standardima imajući na umu našu viziju
  • rad na poslovima čišćenja uključuje: održavanje prostora za goste čistim i urednim, prikupljanje i čišćenje korištenih pladnjeva za goste
  • radnik u restoranu je dužan obavljati i druge poslove po nalogu Poslovođe

Uvjeti:

  • poslovi se moraju obavljati točno, brzo i efikasno
  • poštivanje i provođenje BURGER KING® radnih procedura i standarda
  • uvijek treba biti fokusiran na gosta, prilagoditi se njegovim željama i zahtjevima
  • treba raditi timski, pomagati kolegama i kreirati isključivo ugodnu radnu atmosferu
  • komunikacija mora biti jasna i pravovremena
  • znati da je osmijeh bitan

Kandidati trebaju imati SSS, poželjno je iskustvo rada u ugostiteljstvu, restoranima brze prehrane velikih lanaca, uslužnim djelatnostima ili radu s ljudima, no nije nužno jer nudimo intenzivan trening. Kandidati trebaju imati želju za učenjem, napredovanjem i razvijanjem BURGER KING® brenda na tržištu jer vrlo brzo mogu napredovati i do pozicija: Trener osoblja, Voditelj smjene, Asistent poslovođe i Poslovođa.

Nudimo:

  • posao na neodređeno vrijeme
  • educiranje i intenzivan trening od 2 tjedna prije otvaranja restorana koji može pomoći u svakodnevnom životu i karijeri općenito
  • mogućnost napredovanja i razvijanja unutar svjetski poznatog i renomiranog brenda
  • rad u tvrtki koja je i na svjetskom nivou jedan od poželjnih poslodavaca

Prosječna plaća u kategoriji
Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.