+1

Inženjer elektrotehnike - instrumentacija i projektiranje (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

Vodeća svjetska inženjering kompanija na području energetike, industrije i automatizacije traži sposobne ambiciozne djelatnike (m/ž) za poslove inženjera elektrotehnike, za područje procesnih mjerenja i analitike, industrijske instrumentacije i projektiranja.

Zadaci obuhvaćaju:
- projektiranje i izradu tehničkih rješenja
- ispitivanje i puštanje opreme u rad
- realizaciju projekata u području industrije

Uvjeti

- VŠS/VSS elektrotehničkog smjera
- iskustvo u području procesnih mjerenja i analitike u industriji
- iskustvo u radu s CAD/CAE alatima (AutoCAD, ePlan i sl.)
- poznavanje procesa automatizacije u industrijskim postrojenjima
- sklonost timskom radu
- spremnost na službena putovanja u inozemstvo

Prednosti:
- poznavanje još jednog stranog jezika

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

Kandidatu nudimo dinamičan i odgovoran posao uz mogućnost napredovanja u velikoj svjetskoj kompaniji čije aktivnosti obuhvaćaju više od 100 zemalja diljem svijeta. Dodatno školovanje kandidata održavat će se redovito u zemlji i inozemstvu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.