Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Grafičar pripreme - dizajner - operater (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Split

Rok prijave:

  • REDAK d.o.o. za trgovinu i usluge

Opis posla

- samostalno priređivanje datoteka i gafičkih priprema za digitalni tisak
- poznavanje rada u grafičkim programima, Adobe Photoshop, Adobe In Design, Corel
- montaža grafičkih formi, poznavanje rada sa RIP-ovima i printanje na različitim vrstama papira
- praćenje te koordiniranje poslova prema drugim odjelima

Uvjeti:
- 2 godine radnog u struci (poželjno)
- SSS/VŠS/VSS grafičkog ili srodnog usmjerenja
- rad na računalu
- znanje rada u grafičkim programima

Očekuje se:
- sposobnost brzog učenja i razumijevanja
- samostalnost
- intenzivni radni angažman i motiviranost
- kolegijalnost i sklonosti timskom radu
- sposobnost rješavanje zadataka u zadanom roku

Stalni radni odnos uz probni rok.

Naknada za prijevoz: U cijelosti

Traženi broj radnika: 1

Ostale informacije

Kategorije:

Dizajn i umjetnost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 804,50 EUR (6.061,52 kuna).