Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Zdravstveno-laboratorijski tehničar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

5000 HRK - 6500 HRK

Rok prijave:

  • POLIKLINIKA SALZER za medicinsku biokemiju i internu medicinu

Opis posla

- prijem pacijenata
- vađenje krvi i obrada uzoraka na analizatorima
- služenje sa laboratorijsko-informacijskim sustavom

Uvjeti:
- SSS
- 1 godina iskustva

Što nudimo:
- ugovor na neodređeno vrijeme nakon probnog roka od 3 mjeseca
- rad u ugodnom radnom okruženju i sa najsuvremenijim dijagnostičkim uređajima
- stimulativna primanja
- službeni mobitel

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 1013,85 EUR (7.638,82 kuna).