Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač autobusa (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Kvarnerski otoci

Rok prijave:

  • AUTOTRANS D.D.

Opis posla

Arriva djeluje u 14 europskih zemalja, zapošljava oko 60.000 ljudi i prevozi više od 2,2 milijarde putnika godišnje. Arriva se ubraja među najveće operatere u putničkom prometu u Europi, a u Hrvatskoj upravlja voznim parkom od 600 autobusa i zapošljava 1200 zaposlenika.
Svaki zaposlenik Arrive dio je globalnog tima čije su temeljne vrijednosti timski rad i zadovoljstvo korisnika visokom kvalitetom usluge koju pružamo.
Svojim zaposlenicima za njihovu izvrsnost i predanost poslu Arriva nudi odlično iskustvo rada u međunarodnom okruženju i dijeljenje najbolje prakse s kolegama iz 14 europskih zemalja, potiče njihov razvoj pružanjem kontinuiranih edukacija i mogućnošću napredovanja.

Želiš biti dio našeg tima? Prijavi se!

Glavne odgovornosti
- prijevoz putnika u domaćem (županijski i međužupanijski, prijevoz učenika i radnika, povremeni prijevoz) i međunarodnom cestovnom prijevozu
- rad po zakonskim odredbama
- briga o sigurnom prijevozu putnika
- izdavanje voznih karata i briga o vozilu

Idealan kandidat
- SSS zanimanje vozač ili SSO o početnoj kvalifikaciji
- D kategorija , važeći KOD 95
- najmanje 24 godine života
- poželjno radno iskustvo na poziciji vozač autobusa
- osnovno znanje engleskog jezika

Što očekujemo?
- odgovornost i točnost
- snalažljivost u prostoru i fleksibilnost
- vožnju na siguran način
- komunikativnost i sklonost timskom radu
- ljubaznost i kulturno ponašanje prema putnicima i suradnicima
- odgovorno i iskreno ponašanje prema rukovoditeljima
- poštivanje internih pravila i zakonskih regulativa

Što nudimo?
- službena odjeća
- redovna primanja
- obuka pri zapošljavanju
- plaćeni troškovi liječničkog pregleda
- samostalan rad i rad u dvojnoj posadi
- dinamično okruženje europske tvrtke
- mogućnost prekvalifikacije
- mogućnost polaganja KOD 95

Mjesto rada: Krk, Rab, Cres, Lošinj.

Vrsta rada: ugovor o radu na određeno vrijeme.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).