Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Sistem / server administrator (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Control Engineering d.o.o.

Opis posla

Poslodavac traži više server/system administratora za rad u našem podatkovnom centru. Rad na puno radno vrijeme u Zagrebu.

Opis posla:
- planiranje, dizajn i implementacija IT infrastrukture
- izrada i ažuriranje dokumentacije
- svakodnevno praćenje i nadgledanje rada sustava, optimizacija i automatizacija procesa
- kreiranje korisničkih računa, definiranje i kontrola razine pristupa
- kontrola provođenja backup-ova
- kontrola sistemskih logova
- dijagnosticiranje i otklanjanje kvarova
- planiranje i implementacija sigurnosnih postavki
- održavanje visoke razine sigurnosti sustava
- održavanje mail sustava
- arhiviranje podataka
- virtualizacija
- osim navedenog, kandidat treba poznavati i osnove PHP te Java Scripta

Uvjeti:
- poznavanje Linux operacijskog sustava (CentOS, Ubuntu, Debian...)
- poznavanje Cisco aktivih mrežnih tehnologija
- poznavanje hardvera servera/računala
- samostalnost u obavljanju poslova
- timski rad
- visoka razina odgovornosti i inicijative
- znanje engleskog jezika
- komunikacijske vještine
- poželjno posjedovanje adekvatnih certifikata (ne i uvjet)

Vrsta zaposlenja:
- na neodređeno; upražnjeni poslovi
- pripravnik

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).