Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Asistent prodaje i marketinga (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

5000 HRK - 5500 HRK

Rok prijave:

  • GRUPA STUDIO d.o.o.

Opis posla

Grupa upravo zapošljava osobu na poziciji asistent prodaje i marketinga (m/ž) - za posao koji uključuje poslove zaprimanja i administracije narudžbi, komunikaciju s kupcima i prezentaciju proizvoda, korisničku podršku, social media marketing, ostale poslove vezane uz prodaju, promidžbu te poslovnu administraciju.

Predviđeni početak rada je studeni 2021.

Osobine koje tražimo su otvorenost i komunikacijske sposobnosti, sposobnost planiranja i organizacije, odgovornost, metodičnost, točnost, brzina i snalažljivost.

Uvjeti su odlično poznavanje engleskog jezika (u jeziku i pismu), informatička pismenost uz korištenje MS Office programskog paketa, dobro poznavanje društvenih mreža i alata za online te email marketing.

Prednosti: interes za produkt dizajn, korištenje Photoshop-a i Adobe CS programskog paketa, poznavanje stranih jezika (npr. francuski, španjolski, talijanski).

Prethodno radno iskustvo je poželjno, ali nije presudno.

Jezici: Engleski (izvrsno)

Vještine: Word, Excel, Internet, Photoshop

Što nudimo:
- vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos
- plaća: Od 5000 do 5500 kn

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).