Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Monter grijanja i vodovodnih instalacija (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Rok prijave:

  • Sira GmbH

Opis posla

- postavljanje toplinskih i sanitarnih sustava u novogradnjama, starijim zgradama i industrijskim objektima prema uputama na gradilištima naših korisnika
- postavljanje cijevi
- montaža grijaćih tijela
- postavljanje podnog grijanja
- instalacija, održavanje i puštanje u pogon kotlova i plamenika (loživo ulje/plin)
- kompletiranje kupaonica
- montaža armatura, odljeva i predinstalacija
- radi se na dugogodišnjem projektu

Zapošljavamo više od 10 izvršitelja.

Uvjeti:
- 2 godine radnog iskustva
- dobre vještine u obradi različitih materijala kao što su čelik, bakar, kompozitni materijali i plastika
- poželjno poznavanje autogenog i WIG zavarivanja, ali nije uvjet
- očekujemo pouzdanu provedbu u skladu s montažnim i instalacijskim nacrtima
- vozačka dozvola B kategorije poželjna, ali nije uvjet
- znanje njemačkog jezika poželjno, ali nije uvjet

Što nudimo:
- ugodna i obiteljska radna atmosfera
- osigurana budućnost uz ugovor o radu na neodređeno vrijeme
- prekotarifni dodaci sukladno kvalifikacijama i radnom iskustvu
- transparentan i točan obračun plaće
- plaćanje prekovremenih sati, rada noću, subotom i praznicima prema BZA / DGB tarifama
- vrhunski terenski dodaci i naknade putnih troškova
- do 30 dana plaćenog godišnjeg odmora te plaćeni dio za godišnji odmor i božićnica
- isplata akontacija
- sigurnost planiranja temeljem dugoročnog zaposlenja kod korisnika
- pomoć u pronalasku smještaja

Mjesto rada: Erfurt, Njemačka.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).